Adler Toaster AD 3223 Power 750 W, Number of slots 2, Housing material Plastic, White
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3223
- Saadavus: 5
-
19€
Adler Toaster AD 3223 Power 750 W, Number of slots 2, Housing material Plastic, White
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 150 mm |
| Brutokaal | 1.058 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 192 mm |
| Brutolaius (mm) | 262 mm |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross height master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 470 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Kogus pakendis | 6 pc(s) |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Maht (m3) | 0.0075456 m |
| Metal | 12.00 g |
| Muud funktsioonid | Six settings of browning adjustment knob Automatic switch off |
| Net weight master carton | 6.348 kg |
| Netokaal | 0.493 kg |
| Paber/Papp | 0.11 g |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 40.00 g |
| Pikk ava | No |
| Plastik (ilma PET-ita) | 0.01 g |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | AD 3223 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.565 kg |
| Tare weight master carton | 0.934 kg |
| Toote värv | White |
| Ülessoojendamise funktsioon | No |
| Ülessulatamise funktsioon | No |
| Võimsus | 750 W |
| Võimsusastete arv | 6 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adler toaster ad 3223 power 750 w, number of slots 2, housing material plastic, white, ad 3223, adler, rostrid






